Cześć!

Dziękuję, że tutaj zajrzałaś. 🙂 To pierwszy krok, żebyśmy się mogły lepiej poznać. 

 

Jeśli stoisz przed decyzją o zmianie lub podjęciu działania, to mam dla Ciebie krótką historię pewnej 26-cio latki.

Ewa Kuś Coaching Time4Change

 

To było jakieś dwa lata temu. Bardzo chciała coś zmienić w swoim życiu – nie chciała tylko pracować na etacie i czekać aż całe życie minie jej w pracy od 9 do 17. Lubiła swoją pracę i nie chciała z niej rezygnować. Problem leżał gdzieś indziej. Chciała stworzyć coś swojego, mieć większy wpływ na swoje życie. Robić coś z pasją, zbudować swoją markę osobistą. Miała pomysł na to coś, ale nie umiała podjąć działania. Niby chciała, ale jednak się wahała. Też tak czasem masz, że coś chcesz, a z jakiś  powodów (czasem ciężko Ci powiedzieć z jakich) tego nie robisz? Jeśli tak, to wiesz co czuła. Stwierdziła, że potrzebuje wsparcia, bo tak dłużej być nie może. Dzień za dniem mijał, a pożądanego działania ani widać na horyzoncie. Tak się złożyło, że jej znajoma zaoferowała w akcji charytatywnej cykl spotkań mających pomóc osiągnąć cel zainteresowanej osobie. Hmm… stwierdziła, że nie może odpuścić tej licytacji. I nie odpuściła. Wygrała ją. Co ją dokładniej czekało? Na ten moment nie wiedziała dokładnie.

 

Na pierwszym spotkaniu przedyskutowały jak chcą, żeby przebiegała ich współpraca – co ile będą się spotykać, gdzie, co będzie tematem przewodnim spotkań. Następne spotkanie zostało przeznaczone na określenie celu. Bo jeśli chcesz coś osiągnąć, to musisz doprecyzować, co dokładnie. Zgadzasz się? W tym przypadku cel to coś konkretnego, mierzalnego, osiągalnego, realnego i określonego w czasie (czy reguła celu SMART brzmi Ci znajomo? Jeśli tak, to właśnie o to chodziło). Kolejne spotkania służyły ‘rozpracowaniu’ celu, oglądania go z wielu różnych perspektyw, badaniu motywacji i przede wszystkim określeniu planu działania (plan ten był realizowany na bieżąco pomiędzy sesjami).

 

Pod koniec tego cyklu spotkań upewniła się co do tego, czego chce. I bardzo realnie na to patrzyła. Wiedziała, że żeby to osiągnąć, to musi działać. Wiedziała jakie konkretne działania przybliżą ją do spełnienia swojego celu. Miała motywację do działania, bo było to dla niej coś bardzo ważnego. I super się z tym czuła!

 

Ta 26-cio latka to ja.

Możliwe, że się o tym domyśliłaś (jeśli tak, to brawo! :)) Chciałabym Ci zaoferować wsparcie, które ja otrzymałam. Jeśli chcesz nabrać większej samoświadomości i przekonania do podejmowanych przez Ciebie decyzji, to taki cykl spotkań jest jak najbardziej dla Ciebie wskazany 🙂 Jeśli chcesz, żeby wspierał Cię ktoś, kto już przeszedł przez taki proces, to mogę Ci w tym pomóc.

 

Oferuję Ci profesjonalne i autentyczne wsparcie coachingowe

 

certyfikat coaching

  • Autentyczne, już wiesz dlaczego, bo sama tego doświadczyłam.
  • Profesjonalne, bo wybrałam największy w Polsce kurs coachingu, żeby rzetelnie przygotować się do pracy z Tobą.

 

Ukończyłam  Szkołę Profesjonalnego Coachingu przygotowanego przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Kurs ten akredytowany jest przez Polską Izbę Coachingu oraz zgodny ze standardami Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF). Jest największym kursem coachingowym w Polsce (obejmuje ponad 300 godz.).

 

Przeszłam przez swój proces coachingu i teraz chciałabym pomóc Tobie w doświadczeniu tej metody pracy ze sobą.

 

Najlepszym czasem na wprowadzanie zmian jest teraz, stąd moja marka Time4Change.

P.S.  Daj znać, kiedy chcesz porozmawiać podczas bezpłatnej konsultacji coachingowej online 🙂

 

Od czasów studenckich pasjonował mnie coaching. Pierwszy raz zetknęłam się z nim w organizacji AIESEC. Od tego momentu poświęcam sporo czasu na rozwój osobisty, sukcesywnie rozwijam się w tym kierunku i poszerzam swoje kompetencje coachingowe.

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego (st. magisterskie) kierunku Ekonomia i Uniwersytetu w Maladze (Program Double Diploma) kierunku Zarządzanie i Administracja Przedsiębiorstwem. Obecnie pracuję w międzynarodowej korporacji w Krakowie. Po studiach i pierwszych doświadczeniach zawodowych doszłam do wniosku, że praca z ludźmi to kierunek, w którym chciałabym się dalej rozwijać.

Ewa Kuś Coaching Time4Change

 

Po pracy poszerzam wiedzę w zakresie rozwoju osobistego,  uwalniam nadmiar energii na zajęciach fitness, a także spędzam czas z najbliższymi.  Lubię planować, a jeszcze bardzie realizować swoje cele i spełniać marzenia 🙂 Pasjonują mnie podróże. Poznawanie nowych ludzi i odmiennych kultur jest tym, co sprawia mi ogromną przyjemność.

 

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mnąZapraszam również na profil Time4Change na Facebooku.

 

Prowadzę coaching zgodnie z  Kodeksem Etycznym Coacha ustanowionym przez Polską Izbę Coachingu.

izba coachingu

 

 

 

Zdjęcia wykonała Adrianna Sołtys